All news
14 veebruar 2022
by Eero Pärgmäe
Share this article:

Stella Täht – Eesti Lennundusklastri uus turundusjuht

Tervitame klastri uut turundusjuhti Stella Tähte! Et teda paremini tundma õppida, vestlesime Stellaga ja panime kirja kõige olulisema.

  • Kuidas Sa jõudsid lennunduseni? Mis Sind lennunduse juures kõige enam köitis?

    Ma jõudsin lennunduseni kõige loomulikumat teed pidi ehk reisimishuvi kaudu. Praeguseks olen arvukate lendudega külastanud 51 riiki, paljusid neist mitu korda. Mida pikem reis, seda rohkem hakkasin märkama lennundusega seotud detaile ja üha enam paelus mind, kuidas lendamine on muutunud aina mugavamaks – järelikult teeb keegi taustal selleks väga palju tööd. Nüüd tulingi lennundusvaldkonda, et välja uurida, kes milliste detailidega töötab.

  • Millega Sa varasemalt tegelenud oled? Kas ja kuidas aitab see kaasa Sinu praegusele tööle Eesti Lennundusklastri turundusjuhina?

    Varasemalt olen korraldanud hulganisti sündmusi, juhtinud turundust ja kommunikatsiooni nii Eestis kui ka Baltikumi ülestes ettevõtetes, teinud messiboksi lahendusi erinevatel kontinentidel, töötanud nii traditsiooniliste meediakanalite kui ka sotsiaalmeedia heaks. Usun, et mu seni kogutud kogemused ja teadmised tulevad lennundusklastri töös igati kasuks.

  • Millisena Sa näed Eesti Lennundusklastrit paari aasta pärast? Kas Sul on juba põnevaid ideid, mida uut soovid ära teha?

    Paari aasta pärast näen lennundusklastrit väga tugeva ja ühtse organisatsioonina, kus üksteise tegevusi toetatakse, tehakse tihedat koostööd ning klaster loob liikmetele uusi rahvusvahelisi võimalusi. Mul on juba mitmeid ideid nii ühtsuse kui ka silmapaistvuse tagamiseks, mille nimel olen asunud usinalt tööle.
Share this article: